Uitslagen selectie paarden

 

 

Eindstand dressuur en springen, paarden en pony's Indoor 2014-2015

       
dressuur      
  1  Maartje van der Aa Justin DE-M1
1  Noemie Govaarts Bravour P Z1
2  Manouk de Veld Dee Jee DE-Z1
3  Quinty Stupers Coltrane P Z1
3  Maroesja Goossens Edelweisch P L2
4  Joelle Melis Esmee D-L1
7  Silvie de Veld Britt P L1
8  Kristy Klerks Vosje B-L1
13  Diedi Muller Eva Rose DE-L2
13  Line Klerks Tres Jolie DB
14  Sofia van Logten Zazet P M2
15  Lowri Puttrich Sizzy BB
21  Mandy v Dommelen Djazzy DE-L2
25  Jan Smelt Welt W P M2
Springen      
10  Tim van Hemert Alana DE-L
27  Els van Drunen Falcon P B

 

In het laatste weekend van januari en het eerste weekend van februari 2015

Vinden de Regio Kampioenschappen dressuur plaats in Schijdel.

De volgende ruiters van onze club mogen daar starten:

Maartje van der Aa, Noemie Govaarts en Maroesja Goossens.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 uitslag dressuur en springen paarden en pony's outdoor 2014

dressuur      
1  Manouk de Veld Dee Jee DE-M1
2  Maartje van der Aa Magic DE-M2
2  Maroesja Goossens Edelweisch P L1
3  Quinty Stupers Coltrane DE-Z1
4  Lisa van Baardwijk Caveo P M2
5  Carolien van Krugten Unique P Z1
5  Sofia van Logten Zazet P M2
6  Emmy Bijlsma Indy D-B
6  Maroesja Goossens Indy D-L1
8  Jill Melis Lucky AB
8  Kristy Klerks Vosje BB
8  Daantje van Drunen Kiara CB
8  Noemie Govaarts Bravour P Z1
8  Claudia Scheij Upton P Z2
9  Joelle Melis Esmee D-L1
9  Britt van Hemert Prins Lux EB
12  Carlien van Rooij Roos CB
12  Silvie de Veld Britt P L1
15  Mandy v Dommelen Djazzy DE-L2
21  Sam van Drunen Bink DB
27  Line Klerks Tres Jolie DB
Springen      
2  Tim van Hemert Alana EB
23  Els van Drunen Falcon P B

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

Op vrijdag 24 januari mag Diana Meys en op zaterdag 25 januari mag Maroesja Goossens starten op de Brabantse Kampioenschappen indoor 2014 in Schijndel.

 

Naam Paard klasse 1e selectie 2e selectie 3e selectie kring finale
Maroesja Goossens edelweisch B 4 17 1 7
Marielle Verkaik Brooklyn B 3 9 9 6
             
Diana Meys Caraat L1 5 1 7 3
Silvie de Veld Britt L1 9 14 5 8
             
Liza van Baardwijk Caveo M1 11 9 99  
             
Sofia van Logten Zazet M2 8 8 6  
             
Claudia Scheij Upton Z2 9 11 99