Commissie

Geschreven door Ron de Veld. Gepost in Algemene paginas

De ruitersport vereniging Heusden is een actieve vereniging waarbij alle leden een steentje kunnen bijdragen.
Om alle activieiten te kunnen uitvoeren zijn er verschillende commissies in het leven geroepen.

Hieronder een overzicht van de verschillende commissies

 

bouwcommissie:            taak: realisatie van de oefenhal, en alles wat daar bij komt kijken.

sponsorcommissie:        taak: het werven en beheren van de sponsorcontacten    

activiteitencommissie:  taak: allerlei activiteiten te bedenken voor de gehele vereniging.

website:                          taak: het up to date houden van de site

Horecacommissie:         taak: de inkopen en verkoop voor en bij de activiteiten,

                                      schoonmaak en bijhouden kantinegebouw en toiletgebouw.     

Terreincommissie:         taak: onderhoud terrein en opbouwen bij wedstrijden en activiteiten

HRF commissie:            taak: organiseren jaarlijks evenement samen met ponyclub Haarsteeg  

                  

De bouwcommissie bestaat uit de volgende leden:

  • Ad Muller
  • Christian Klerks
  • Nico van Drunen
  • Marco van Hemert
  • Ron de Veld
  • Jan Smelt
  • Arlon Mommersteeg
  • Frans van Iersel

de sponsorcommissie bestaat uit de volgende leden:

  • Jeannette van Hooff
  • Hellen Junggeburth
  • vacature.

de activiteitencommissie bestaat uit de volgende leden:

  • Hellen JÜnggeburth
  • Martine Coppelmans
  • Anita de Veld

 

Horecacommissie bestaat uit de volgende leden:

  • Jet Knippels
  • Cora
  • Claudia van Rooij

Wedstrijdcommissie bestaat uit de volgende leden:

  • Corrie van Keulen
  • Anita de Veld

 

Terreincommissie bestaat uit de volgende leden:

 

HRF commissie bestaat uit de volgende leden:

  • Noemie Govaarts
  • Silvie de Veld
  • Marco Muskens

 

de website wordt bijgehouden door:

  • Jet Knippels

 

 

 

Uitslagen selectie paarden

Geschreven door Ron De Veld. Gepost in Algemene paginas

 

 

Eindstand dressuur en springen, paarden en pony's Indoor 2014-2015

       
dressuur      
  1  Maartje van der Aa Justin DE-M1
1  Noemie Govaarts Bravour P Z1
2  Manouk de Veld Dee Jee DE-Z1
3  Quinty Stupers Coltrane P Z1
3  Maroesja Goossens Edelweisch P L2
4  Joelle Melis Esmee D-L1
7  Silvie de Veld Britt P L1
8  Kristy Klerks Vosje B-L1
13  Diedi Muller Eva Rose DE-L2
13  Line Klerks Tres Jolie DB
14  Sofia van Logten Zazet P M2
15  Lowri Puttrich Sizzy BB
21  Mandy v Dommelen Djazzy DE-L2
25  Jan Smelt Welt W P M2
Springen      
10  Tim van Hemert Alana DE-L
27  Els van Drunen Falcon P B

 

In het laatste weekend van januari en het eerste weekend van februari 2015

Vinden de Regio Kampioenschappen dressuur plaats in Schijdel.

De volgende ruiters van onze club mogen daar starten:

Maartje van der Aa, Noemie Govaarts en Maroesja Goossens.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 uitslag dressuur en springen paarden en pony's outdoor 2014

dressuur      
1  Manouk de Veld Dee Jee DE-M1
2  Maartje van der Aa Magic DE-M2
2  Maroesja Goossens Edelweisch P L1
3  Quinty Stupers Coltrane DE-Z1
4  Lisa van Baardwijk Caveo P M2
5  Carolien van Krugten Unique P Z1
5  Sofia van Logten Zazet P M2
6  Emmy Bijlsma Indy D-B
6  Maroesja Goossens Indy D-L1
8  Jill Melis Lucky AB
8  Kristy Klerks Vosje BB
8  Daantje van Drunen Kiara CB
8  Noemie Govaarts Bravour P Z1
8  Claudia Scheij Upton P Z2
9  Joelle Melis Esmee D-L1
9  Britt van Hemert Prins Lux EB
12  Carlien van Rooij Roos CB
12  Silvie de Veld Britt P L1
15  Mandy v Dommelen Djazzy DE-L2
21  Sam van Drunen Bink DB
27  Line Klerks Tres Jolie DB
Springen      
2  Tim van Hemert Alana EB
23  Els van Drunen Falcon P B

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

Op vrijdag 24 januari mag Diana Meys en op zaterdag 25 januari mag Maroesja Goossens starten op de Brabantse Kampioenschappen indoor 2014 in Schijndel.

 

Naam Paard klasse 1e selectie 2e selectie 3e selectie kring finale
Maroesja Goossens edelweisch B 4 17 1 7
Marielle Verkaik Brooklyn B 3 9 9 6
             
Diana Meys Caraat L1 5 1 7 3
Silvie de Veld Britt L1 9 14 5 8
             
Liza van Baardwijk Caveo M1 11 9 99  
             
Sofia van Logten Zazet M2 8 8 6  
             
Claudia Scheij Upton Z2 9 11 99  

Uitslagen ponys

Geschreven door Ron De Veld. Gepost in Algemene paginas

onze twee viertallen hebben meegedaan aan de clubkampioenschappen in Ammerzoden.

Het viertal ABC met de volgende ruiters: Jill van Hooff, Kristy Klerks, Jill Melis, Romy Blijleven, Evi van Hees, Daantje van Drunen en Lowri Puttrich is door naar de Brabantse Kamp. op 22 maart in Schijndel

Het viertal CDE-klasse L (Tim en Britt van Hemert, Line Klerks, Sam van Drunen en Carlien van Rooij) behaalde een hele mooie 2e plaats (zelfs een 1e plaats met het viertal)

Maar helaas mocht er maar 1 viertal CDE door naar de Brabantse Kampioenschappen :(

Wij wensen onze jongste ruiters heel veel succes op 22 maart in Schijndel!

 

 

De Uitslag van de Brabantse Kampioenschappen feb. 2015:

4e plaats: Jill van Hooff met Madonna, klasse BB

8e plaats: Maartje van der Aa, Justin, klasse DE-M1

13e plaats: Noemi Govaarts, Bravour, klasse Z1

16e plaats: Maroesja Goossens, Edelweiss, klasse L2

 

Eindstand dressuur en springen, paarden en pony's Indoor 2014-2015

       
dressuur      
  1  Maartje van der Aa Justin DE-M1
1  Noemie Govaarts Bravour P Z1
2  Manouk de Veld Dee Jee DE-Z1
3  Quinty Stupers Coltrane P Z1
3  Maroesja Goossens Edelweisch P L2
4  Joelle Melis Esmee D-L1
7  Silvie de Veld Britt P L1
8  Kristy Klerks Vosje B-L1
13  Diedi Muller Eva Rose DE-L2
13  Line Klerks Tres Jolie DB
14  Sofia van Logten Zazet P M2
15  Lowri Puttrich Sizzy BB
21  Mandy v Dommelen Djazzy DE-L2
25  Jan Smelt Welt W P M2
Springen      
10  Tim van Hemert Alana DE-L
27  Els van Drunen Falcon P B

 

In het laatste weekend van januari en het eerste weekend van februari 2015

Vinden de Regio Kampioenschappen dressuur plaats in Schijdel.

De volgende ruiters van onze club mogen daar starten:

Maartje van der Aa, Jill van Hooff, Noemie Govaarts en Maroesja Goossens.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Manouk de Veld is door naar de Nederlands Kampioenschappen outdoor dressuur in Ermelo

 

Manouk de Veld,

Maartje van der Aa,

Quinty Stupers

en Maroesja Goossens

En Tim van Hemert (springen)

 

zijn door naar de Brabantse Kampioenschappen outdoor 2014

 

 

Eindstand dressuur en springen, paarden en pony's outdoor 2014

       
       
dressuur      
1  Manouk de Veld Dee Jee DE-M1
2  Maartje van der Aa Magic DE-M2
2  Maroesja Goossens Edelweisch P L1
3  Quinty Stupers Coltrane DE-Z1
4  Lisa van Baardwijk Caveo P M2
5  Carolien van Krugten Unique P Z1
5  Sofia van Logten Zazet P M2
6  Emmy Bijlsma Indy D-B
6  Maroesja Goossens Indy D-L1
8  Jill Melis Lucky AB
8  Kristy Klerks Vosje BB
8  Daantje van Drunen Kiara CB
8  Noemie Govaarts Bravour P Z1
8  Claudia Scheij Upton P Z2
9  Joelle Melis Esmee D-L1
9  Britt van Hemert Prins Lux EB
12  Carlien van Rooij Roos CB
12  Silvie de Veld Britt P L1
15  Mandy v Dommelen Djazzy DE-L2
21  Sam van Drunen Bink DB
27  Line Klerks Tres Jolie DB
Springen      
2  Tim van Hemert Alana EB
23  Els van Drunen Falcon P B

 

Ook het viertal AB(C) klasse L is kringkampioen

en mag door naar de Brabantse Kampioenschappen.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Op zondag 2 februari mogen Quinty Stupers en Manouk de Veld deelnemen aan de Brabantse Kampioenschappen Indoor 2014 in Schijndel.

 

Manouk behaalde een 10 plaats in de klasse DE-M1

en Quinty een 12 plaats in de klasse DE-Z1

 

De uitslagen van de Kringfinale ponydressuur in Maren-Kessel:

Quinty Stupers met Coltraine, klasse DE-Z1: 1e prijs EN TEVENS KRINGKAMPIOEN!

Manouk de Veld met Dee Jee, klasse DE-M1: 2e prijs

Mandy van Dommelen met Djazze, klasse E-L1, 4e

Britt van Hemert met Elmo, klasse C-B, 4e

Maartje van der Aa met Magic, klasse DE-M1, 7e

 

De uitslagen van de 3e selectiewedstrijd dressuur in Ammerzoden:

Quinty Stupers klasse DE-Z1: 1e prijs

Manouk de Veld klasse DE-M1: 3e prijs

Mandy van Dommelen klasse E-L1: 3e

Maartje van der Aa klasse DE-M1: 5e

Britt van Hemert klasse C-B: 5e

Diedi Muller klasse E-L1: 6e

Lowri Puttrich klasse A-B: 7e

Joelle Melis klasse D-L1: 10e

 

De uitslagen van de tweede selectiewedstrijd dressuur in Maren-Kessel:

Diedi Muller 2e klasse E-L1

Maartje van der Aa3e klasse DE-M1

Britt van Hemert3e klasse C-B

Lowri Puttrich3e klasse A-B

Quinty Stupers3e klasse DE-Z1

Mandy van Dommelen6e klasse E-L1

Manouk de Veld7e klasse DE-M1

Joelle van Wijk10e klasse C-B

Joelle Melis11e klasse D-L1

Line Klerks18e klasse D-B

 

De uitslagen van de eerste selectiewedstrijd dressuur zijn al bekend:

Quinty Stupers 1e klasse Z1

Manouk de Veld 3e klasse M1

Mandy van Dommelen 4e klasse L1

Joelle Melis 6e klasse L1

Maartje van der Aa 7e klasse M1

Joelle van Wijk 7e klasse B

Britt van Hemert 8e klasse B

Diedi Muller 8e klasse L1

Lowri Puttrich 8e klasse B

Jolie van den Bighelaar 9e klasse L2

 

Je kunt je opgeven voor deze selectiewedstijden door middel van een mailtje naar de betreffende vereniging, je dient dan je opgave formulier te mailen, en eventueel vooraf te betalen. Deze informatie vindt je per wedstrijd op www.startlijsten.nl Wie vragen heeft kan ze gerust stellen! Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of even naar Anita bellen.